KONTAKTID

Enne kui saadad oma küsimuse, tasub vaadata KKK-lehte, ehk on vastus seal olemas ja pole tarvis aega kirjutamisele kulutada. Kui sealt infot ei leia, on tagasiside ja kõiksugused küsimused väga teretulnud.

Muusika saatmisest Raadio Relaxile.

Note. This section is only aimed to Estonian artists. We receive all other tracks that we need via other means. Thank you!

Oleme alati rõõmsad, kui saame muusikutelt ja nende mänedžeridelt uut muusikat. Rahulik ja lummav muusika on alati teretulnud. Kõik pakkumised on oodatud meiliaadressile music@relaxfm.ee, faile saab saata näiteks WeTransferi või Dropboxi kaudu.


Muusika saatmisel on oluline, et failid oleks kvaliteetsed ja salvestatud kadudeta formaadis (lossless). Tavapäraselt on selleks wav-formaat.


Sageli saadetakse muusikat mp3-formaadis, kuid neid faile ei saa me kasutada. Et meie programm kõlaks hästi, kasutame ainult wav-formaadis helifaile ja kui paneme nende vahele eetrisse mõne mp3-formaadis (või lihtsalt mp3-formaadist wav-formaati tagasi muudetud) loo, siis seda on kuulda ja teie muusika kõlab kehvemini kui ülejäänud lood.


Vahel juhtub, et mp3-fail salvestatakse lihtsalt faililaiendit muutes wav-failiks. See ei too tagasi esialgsel kokkupakkimisel kaotsi läinud andmeid. Seega, kui teil on kahtlusi, kas teie wav-fail on õige või n-ö katkine, saate seda kontrollida programmigahttps://losslessaudiochecker.com/ . Programm on tasuta, selle saab alla laadida ja see näitab, kas kontrollitav helifail on salvestatud kadudeta (lossless) või mitte. Helifailide formaadi kohta leiab lisalugemist näiteks siit:https://faili.info/filetypes/audio.html.

Lühidalt tehnilised nõuded:
Format: wav
Codec: PCM
Bitrate: 1411 kbit/sec
Frequency: 44100 Hz,
ISRC: 

Filename: Artist - Title (...mix/edit)

Failinime teistsugune vormistus toob kaasa esitaja ebakorrektse tuvastamise ja loo pealkirja valesti esitamise. Faili nimesse pole tarvis lisada muud infot. Kui tegemist on originaallooga, pole sulgudesse vaja midagi lisada, remiksi puhul pange kirja selle nimi.

-----------------------------------------------------------------------------------

KONTAKT
Northstar Media OÜ
Pärnu mnt. 139e/11, 11317 Tallinn
Tel. nr. +372 5562 5544
E-post: radio@relaxfm.ee


VASTUTAV TOIMETAJA
Vitalii Chyzhov
Tel. nr. +372 5562 5544
E-post: vitalii.chyzhov@relaxfm.ee


Riikliku järelevalve tegija:
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet
Tel. nr. +372 667 2000
E-post: info@ttja.ee